Havalar ilkbaharda ısınmaya başladığında

Havalar ilkbaharda ısınmaya başladığında cildin serinletici bir içeceğe ihtiyaç duyması gibi cildinizi nemlendirmeyi unutmayın. Isı ve ışığa maruz kalan cilt kolaylıkla kuru ve gergin hissedilir. Yıl boyunca nemlendirici ile doyurmak önemlidir ve en iyi satan Hydr8 B5 bu etkiyi sağlar.
-
ÇOKLU MOLEKÜL AĞIRLIKLI HYALURONİK ASİT
Bu büyük molekül ciltte doğal olarak bulunur ve cilt hücreleri arasındaki boşlukları doldurmaktan, cildi yumuşatmaktan ve cildin nem seviyelerini olmasını gerektiği gibi desteklemekten sorumludur. İnanılmaz bir şekilde, sudaki kendi ağırlığının 1.000 katından fazlasını çekme ve tutma konusunda eşsiz bir yeteneğe sahiptir; atmosferden cilde nemi çekerek cildi hem nemlendirir hem de esnek bırakır.
-
NEMİNİ KAYBETMİŞ CİLT
Herkesin yaşayabileceği bir durumdur, ancak geçicidir. Cildin gerekli olan nemden yoksun olduğu ve tazelenmeye ihtiyacı olduğu yerdir. İnce çizgiler ve kırışıklıklar gibi hızlanmış yaşlanma belirtileri, gerginlik ve hassasiyeti olan solgun ve donuk bir cildin sonucu olarak cildin esnekliğinde azalma görülebilir. Güneş, düşük nem, klima veya en yaygın olanlardan biri olan yeterince su içilmemesi gibi günlük olarak temas ettiğimiz birçok çevresel faktörden dolayı bu sonuçlar ortaya çıkar.

EN ÖNEMLİ İPUCU:
Anahtar susuz kalmamaktır. Kolay bir çözüm, gün boyunca bol su içmek veya diyetinize karpuz, salatalık ve kereviz gibi su açısından zengin meyve ve sebzeler eklemektir. Ayrıca çoklu molekül ağırlıklı hiyalüronik asit içeren ve uzun süreli, tüm gün nem sağlayan Hydr8 B5 ve Hydr8 B5 Intense gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ürünü satın almak için tıklayınız

Yorum Yazın